PÁNSKÝ STRIPTÝZ , DÁMSKÝ STRIPTÝZ , TANEČNICE , HOSTESKY A DALŠÍ PROGRAM

 

!! TIP NA PROGRAM !!

LADIES PÁRTY STRIP SHOW - PÁNSKÝ STRIPTÝZ

Jedná se o moderovanou, 1,5 - 2,5 hodinovou akci, většinou pouze pro dámskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérů (počet podle přání zákazníka)..
Akce má 2 části. Po úvodu se v 1 části předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou divačky / diváci různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripu, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky.
Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, ve výše uvedené době trvání. Cena akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.

PODROBNÉ INFO A FOTOGALERIE K TÉTO AKCI NAJDETE NA:

NOC DIVOKÝCH KOČEK - DÁMSKÝ STRIPTÝZ

Jde o obdobu LADIES PÁRTY. Moderovaná , 1,5 - 2 hodinová akce, většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérek ..
(počet dívek opět podle přání a možností podniku, nebo zákazníka)
V 1 části tohoto programu se předvádí pouze Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla (dívky odkládají pouze vršek).
Ve 2 části programu už následují klasické stripy (do naha).
Během večera jsou diváci / divačky různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou "spolupráce" při stripech, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky. Tato akce se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí za účasti 3 až 5 ti dívek, ve výše uvedené době trvání.
Cena této akce se stanoví podle počtu účinkujících a vzdálenosti podniku od Prahy, Brna, nebo Ostravy.

VÍCE INFORMACÍ O TÉTO AKCI, FOTOGALERIE A KONTAKTY NAJDETE NA :
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one